slider slider slider slider
AVN-807A, 1.3 megapixelová IP kamera AVTECH, PUSH VideoAVR25H60, barevná kamera s IR přísvitem na 25m, 600TVL, objektiv

AVN-815EZ, 1,3Mpx IP kamera AVTECH, WiFi, EaZy NetworkingAVN-815EZ, 1,3Mpx IP kamera AVTECH, WiFi, EaZy Networking

Kamery s funkcí PUSH Video představují revoluční dohledové a monitorovací systémy, díky kterým budete mít svůj majetek vždy pod kontrolou. Jedná se o inteligentní kamery, které dokáží velmi přesně a rychle vyhodnotit nadefinovanou událost. Přítomnost či pohyb osoby, rozpojení kontaktu, třeskot rozbitého skla resp. jiný zvukový projev spustí alarm následovaný odesláním výstražného hlášení na displej mobilního přístroje či PC. Po potvrzení příjmu alarmu si můžete okamžitě prohlédnout inkriminovaný videozáznam, případně ihned přepnout na kameru a sledovat „živě“ to, co se ve sledovaném prostoru právě odehrává.
EaZyNetworking

Už žádné složité nastavení sítě! Ve srovnání s tradičním nastavováním IP kamer, funkce EaZyNetworking Vám pomůže nastavit kameru v pouhých 3 krocích. Nemusíte znát nic o IP, ani nemusíte vědět co je to port forwarding na routeru. Vše co stačí, je připojit kameru k routeru (adsl modemu) a zapnout kameru.

EaZyNetworking funguje na principu cloud serveru, kde máte v síti vlastní pronajatý prostor pro ukládání dat. Kamera ukládá záznamy na cloud server a proto jsou vaše data chráněna proti pachateli v místě kde je kamera nainstalována. Není vyžadováno žádné záznamové zařízení.Ideální pro zabezpečení soukromých prostor jako jsou byty a rodinné domy.

Datový plán

Datový plán je velikost dat, která máte povoleny na serveru v cloudu. Jako příklad: deset minut spojení rychlostí 256kpbs zabere přibližně 18MB datového prostoru. AVTECH vám poskytuje 500MB dat což odpovídá zhruba 260 minutám. EaZy Networking zařízení tak zdarma umožní záznam po dobu 6 měsíců po přidání kamery do cloudu. Pro pokračování provozu je potřeba prodloužit datový plán se společností AVTECH. Ideální tedy pro záznam pohybu před kamerou v závislosti na aktivaci PIR senzoru (pohybového snímače).

Ceník datových plánů

USD 1 / 1GB, přibližně 520 minut USD 5 / 7GB, přibližně 3640 minut

Přesná doba záleží na konkrétních podmínkách provozu kamery.

Unikátní funkce PUSH Video

Do 5 sekund od poplachové události obdržíte přímo na displej vašeho mobilu hlášení o alarmu s možností okamžitě přehrát videozáznam.

Vysoká kvalita obrazu

Kamera nabízí velmi kvalitní obraz v rozlišení 1.3 Megapixel HDTV 720p, což uživatelům umožňuje snadnější rozlišení drobných detailů. Kamera poskytuje velmi čistý a přirozený obraz, jehož podání je kvalitnější než obraz ze srovnatelných kamer jiných výrobců.

Multi-platformní dálkový dohled a správa

Kamera je plně kompatibilní s mobilními zařízeními typu iPhone / iPad / iPod / Android / Galaxy Tab. Vzdálenou správu je také možné provádět přes IE 6.0 a výš (OS Windows), případně s částečným omezením i přes jiné www prohlížeče.

Možnost přehrání vybraných záznamů

Kamera obsahuje slot pro SD kartu pro ukládání videozáznamů, které je možno následně jednoduše vybírat a přehrávat. Kamera tak může fungovat jako samostatný bezpečnostní systém. Záznamy je možno přehrávat přes jak přes mobilní zařízení tak i přes PC.

Jednoduché nastavení a ovládání

Kameru je možné jednoduše spravovat a ovládat přes HTTP rozhraní. Při prvním nastavení může uživatel využít i funkci "Průvodce rychlým nastavením". Pohyb v nabídce je velmi intuitivní a velmi rychle jej zvládne i běžný uživatel.

Informační videa výrobce:Technické parametry:
Typ IP kamery: cube
Snímací čip: 1/4" SONY HR image sensor
Počet megapixelů: 1,3
Snímkovací frekvence: NTSC: 30, PAL: 25
Komprese videa: H.264 / MPEG4 / MJPEG
WiFi: ano
AGC řízení zisku: ano
Komprese H.264: ano
AWB vyvážení bílé barvy: ano
Objektiv: f3.8mm / F1.5
Noční přísvit: ano 10 m
Zabudovaný mikrofon: ano
Splňuje standard ONVIF: ano
Slot na paměťovou kartu: ano
Přístup z mobilních zařízení: ano
PIR čidlo pro detekci pohybu: ano
Napájení: 12V / 1A
PoE napájení: ne
Provedení: vnitřní

Cena na doptání
Ceny jsou smluvní

Objednací kód: AVN-815EZ


Další kategorie


Ekonomická řada kamer

Fotopasti

Infra přisvícení

IP kamery

IP technologie AVTECH

IP záznam NVR

Kabely, konektory

Kryty a držáky

Monitory LCD, LED

Napájecí zdroje a UPS

Objektivy

Ostatní, dveřní kukátka

Převodníky

Příslušenství CCTV

Profesionální kamery CNB

Záznam obrazu DVR