slider slider slider slider
Držák projektoru MONAKO WALLMOUNT PD-200 Držák projektoru Signal PRB-7 na stěnu

Držák projektoru Signal PRB-3Držák projektoru Signal PRB-3

Držák Signal PRB-3 E93613 byl navržen pro uchycení multimediálního projektoru na strop. Jeho nosnost je 10 kg. Držák umožňuje snadné nastavení sklonu (bez použití dalšího nářadí) v rozsahu -15 o až +15 o o natáčení a nastavení vertikální pozice projektoru. Kabely mohou být skryté v držáku.
Charakteristické vlastnosti:  • Nízká hmotnost (hliník)
  • Nastavení náklonu: -15 o ... +15 o
  • Horizontální rotace: 360 o
  • Vzdálenost od stropu: 130 - 1060 mm
  • Nosnost: 10 kgStrop musí udržet váhu projektoru a úchytu včetně velké bezpečnostní rezervy.


Úchyt nesmí být instalován na strop, který neumožňuje pevné uchycení. Pokud si nejste jisti podstatou vašeho stropu, konzultujte to se společností provádějící instalaci.
Set obsahuje všechny komponenty potřebné pro klasickou instalaci. V některých zvláštních podmínkách mohou instalace vyžadovat pomocné součástky nebo nářadí, které by měly být dodány profesionály instalujícími tyto druhy hardwaru.
Potřebné nástroje: vrtačka, kov/dřevo fi 3 mm (pro montáž do dřevěné konstrukce/ocel), zdivo vrták ? 10 mm (pro montáž na betonové zdi), zednické nářadí pro konkrétní instalaci, elektrický vrták, sadu nářadí, Phillips šroubovák.


Bezpečnostní varování.


Sada obsahuje návod na sestavení. Pokud návod nechápete, nebo máte pochybnosti o bezpečnosti sestavy, prosím volejte kvalifikovaného montéra. Nesprávná instalace může způsobit poškození panelu nebo vážné zranění.
Před montáží držáku, pečlivě zkontrolujte zda nechybí nebo nejsou poškozené jednotlivé části. Pokud máte pochybnosti, držák neinstalujte.


Některé operace musí provést dvojice zkušených osob!


Nesprávná instalace může způsobit poškození panelu nebo vážné zranění.
Nepoužívejte tento produkt pro jiný účel než je specifikováno. Výrobce nebo distributor nenese odpovědnost za poškození majetku nebo zdraví, způsobené nesprávnou instalací, nesprávné sestavení držáku nebo nesprávné použití výrobku.


Name Signal PRB-3
Code E93613
Distance from ceiling 80...980 mm
Load capacity
10 kg
Tilt adjustment
-15o...+15o
Horizontal rotation
360o
Dimensions (max)
980 mm x 320 mm
Weight 2.92 kg

Cena na doptání
Ceny jsou smluvní

Objednací kód: E93613


Další kategorie


Držáky LCD monitorů

Držáky LED TV

Držáky pro TV LCD/Plazma

Držáky projektorů

Držáky reproduktorů

Lišty

Nástěnné police