slider slider slider slider
CDV-1020AE, Commax barevný handsfree videotelefon s dotykovým 10CDV-35A, Commax barevný videotelefon s 3.5" displejem

CDV-1020AQ, Commax barevný handsfree videotelefon s dotykovým 10CDV-1020AQ, Commax barevný handsfree videotelefon s dotykovým 10

Unikátní videotelefon s luxusním designem a dotykovým displejem spojující hned několik velmi zajímavých funkcí do jednoho přístroje. „Čistý design“ tohoto přístroje je umocněn použitím leštěného hliníku na jeho přední části. Z funkční stránky je CDV-1020AQ kombinací videotelefonu, jednoduchého monitorovacího systému a klasického telefonního přístroje.

Funkce videotelefonu:
Při zazvonění se na velkém 10,2“ displeji objeví obraz ze všech připojených kamer. Uživatel může vizuálně zkontrolovat návštěvu a ve stejnou chvíli také obrazy z externích kamer. Dále může uživatel spustit audiokomunikaci s návštěvníkem a otevřít dveřní zámek čímž umožní návštěvě vstup. Při každém zazvonění je obraz z dveřní stanice a kamer zaznamenána s aktuálním datem a časem uložen do videopaměti. V praxi si pak uživatel může zkontrolovat své návštěvy například v době kdy nebyl doma. Videopaměť má kapacitu 56 snímku, nejstarší snímky jsou automaticky přepisovány novými.

  Výhody Veliký přehledný displej 10,2' (26 cm) úhlopříčka Jednoduché ovládání pomocí dotykového ovládání Možnost telefonování k videotelefonu lze připojit telefonní linka Přehledné zobrazení kamer kvadrant na displeji

Funkce telefonního přístroje:
CDV-1020AQ umožňuje připojení pevné telefonní linky (nebo také GSM komunikátoru, který simuluje funkce pevné linky). Při zvolení této funkce se na displeji zobrazí telefonní číselník a uživatel může zadávat telefonní číslo, stejně jako na klasickém telefonním přístroji. Další skvělou funkcí je připojení až 4 bezdrátových telefonů CDT-180, tyto bezdrátové telefony umožňují v první řadě komunikaci s dveřní stanicí a obsluhu dveřního zámku, tzn. uživatel má vždy přehled o návštěvě i ve chvíli, kdy se nenachází v domě a je například na zahradě nebo u bazénu. V případě, že návštěva zazvoní, aktivuje se videotelefon a zároveň začne zvonit bezdrátový telefon. CDT-180 umožňuje samozřejmě také využívat funkci standardního telefonního hovoru klasické telefonní lince. V případě, že v jednom systému je více bezdrátových telefonů CDT-180, tak je možné mezi nimi využívat adresnou interkomovou komunikaci.
Ukázka telefonování z videotelefonu  
Ukázka menu videotelefonu


Funkce monitorovacího systému:
K CDV-1020AQ je možné připojit například jednu dveřní stanici a až tři CCTV kamery, které mohou monitorovat jakékoliv místo v okolí jeho domu (prostor pro parkování auta, vstup na pozemek, zahradu atd…). Obraz z těchto kamer je možné kdykoliv zobrazit pouhými dvěma dotyky na obrazovku přístroje. Obraz z kamer je automaticky zobrazen v kvadratickém režimu (čtyři obrazy na jedné obrazovce), pouze jeden dotyk stačí, aby obraz ze kterékoliv kamery byl ihned zvětšen na celou obrazovku. V případě, že uživatel z jakéhokoliv důvodu chce zaznamenat snímek z těchto externí kamer, tak stačí stisknou tlačítko „record“ zobrazené v pravé části displeje a obraz je v tu chvíli uložen v paměti přístroje. Velmi výhodné je použít kamery s nočním viděním a tím získat i přehled o okolí domu v noci.    
Příklad zapojení dvou videotelefonů CDV-71AM a CDV-70A spolu s jednotlačítkovou dveřní stanicí, externí CCTV kamerou
a doplňkovým domácím telefonem. Mezi videotelefony a domácím telefonem je v tomto případě funkční interkomová komunikace.


Technické parametry:
Velikost displeje: 10,2"
Počet kamerových vstupů: 4
Provedení komunikace: hands free
Funkce PIP (Obraz v Obraze): ne
Paměť na snímky: ano, 56x4 snímků
Připojení CCTV kamer: ano
Připojení telefonní linky: ano
Připojení přídavných sluchátek: ano, sluchátka CDT-180
Typ materiálu: eloxovaný hliník
Barva: stříbrná
Napájení: 230VAC

Cena na doptání
Ceny jsou smluvní

Objednací kód: CDV-1020AQ


Další kategorie


Domácí audio telefony

Domácí audio telefony 4+n

Dveřní stanice

Interkomy

Příslušenství

Sady videotelefonů

Videotelefony