O firmě

Naše firma je rodinného typu, otec a syn. Na trhu působíme už od r. 1989. Firmu tvoří pracovníci, kteří byli původně dlouhodobými zaměstnanci podniku Kovoslužba a v oboru pracovali mnoho let. Všichni tak získali dluholetou praxi. Majtel firmy sám pracoval tamtéž a za svého působení v Kovoslužbě i ve stávajcí firmě vyškolil a zapracoval mnoho dalších špičkových odborníků. Mnozí z nich dnes působí na trhu samostatně, neboť si založili své vlastní firmy. V podstatě se pro nás stali svým způsobem konkurencí. A to je dobře, protože to pro všechny v oboru, včetně naší firmy, znamená jediné - zvyšovat úroveň služeb, sledovat nové moderní technologie a v co nejkratším čase je aplikovat do praktického života.

Nejnovější trendy a dlouholetá zkušenost

Stejně tak naše firma reaguje na všechny novinky v této oblasti. Neustále školíme své zaměstnance, abychom stále byli opravdu mezi těmi nejlepšími v oboru. Jen se špičkovým know-how můžeme prosperovat a držet se mezi těmi nejlepšími. Je samozřejmé, že pokud budeme neustále sledovat vývoj oboru, zavádět novinky a školit personál, budeme schopni pro naše klienty zajistit opravdu kompletní a komfortní služby k jejich plné spokojenosti.

Široká nabídka služeb

Rozsah prací, které poskytujeme je opravdu široký. Své služby jsme poskytli či poskytujeme jak majtelům rodinných domků, tak organizacím ať už soukromým, nebo státním. Velmi si ceníme toho, že jsme své služby mohli poskytnout i několika ambasádám. (viz reference)

Kvalita výrobků

V neposlední řadě musíme konstatovat, že díly a prvky zásadně odebíráme jen od renomovaných firem, kde je nevyšší možná záruka kvality i funkce jejich výrobků. Na výrobky od dodavatelů poskytujeme záruky podle jejich doporučení. Na naší práci poskytujeme nadstandardní záruky. Mimo to, pro stálé zákazníky nebo při velkých zakázkách, máme vždy nějaké příjemné překvapení navíc, nad standard.

Kde nás najdete

Praha 4


Hornomlýnská 1239/2

Po - 9:00 - 15:00
Út - 9:00 - 15:00
St - 9:00 - 15:00
Čt - 9:00 - 15:00
Pá - 9:00 - 13:00

Po předchozí domluvě lze zboží vyzvednout i mimo pracovní dobu

Rychlý kontakt


tel: 271 911 555
mob: 721 433 544   info@antenyprofisat.czmapy 2024 257x340 4 9ae